Restaurace

Restaurace Pivovarský sál

Restaurace pivovarský sál je útulná restaurace se stylovým industriálním interiérem v prvním poschodí historické budovy. Restauraci jsme po rozsáhlé rekonstrukci otevřeli v červnu 2018. Původní salonek ustoupil velké moderní kuchyni, aktuálně nabízíme posezení pro 46 osob na příjemných polstrovaných křeslech, židlích a pohovkách. Prostor restaurace je plně klimatizován, bezplatné wifi připojení je samozřejmostí.

 

Tradiční česká kuchyně v moderním pojetí

Nabízíme tradiční českou kuchyni v moderním pojetí, ale i mezinárodní speciality. Každý všední den pro Vás připravujeme z čerstvých surovin polední nabídku v té nejvyšší kvalitě, o víkendech pak nad rámec stálé nabídky i několik specialit.

 

Široká nabídka piva a vína

Na čepu se můžete kromě plzeňských piv těšit zejména na řemeslně vyrobený světlý ležák z parostrojního pivovaru v Lobči na Kokořínsku. Z vín doporučujeme vše z jihomoravského vinařství Hanzel, které vyrábí prémiová vína té nejvyšší kvality.

 

Firemní večírek či třídní sraz? Pro nás žádný problém!

Pokud plánujete firemní večírek, třídní sraz, rodinnou sešlost či jinou větší akci, jsme ideálním místem. Kromě stálé nabídky pro Vás náš kuchařský tým umí také připravit občerstvení na klíč přesně dle Vašich představ.


Zpět  1. Sociální sítě

© 2018 Pivovarský Sál Litoměřice - restaurace, pivnice, ubytování - všechna práva vyhrazena | Grafika: Midasweb.eu | PHP: Nepri NET |